Çocuğunu istismar ettiren anne!

çocuğunu istismar ettiren anne

“Cennet annelerin ayakları altındadır.” Hayır! Cennet ‘anneliğin’ ayakları altındadır! Anne’ler farklı farklı, iyi anne de var kötü anne de; fakat ‘annelik’ tek! Anne var, yavrusu için canını dişine takar, kendinden geçer. Anne var, kendi kanından canından olmayan yavruyu evlat sayar, bağrına basar. Bir de; anne var yavrusunu boğup çöpe atar, 4 yaşından itibaren istismar ettirir, 27 yerinden bıçaklar… Hayır, bir insana bile bile zarar vermek nedir, anlayamazken insan; kendi öz evladını öldüren, işkence eden, kendi öz çocuğunu istismar ettiren anne, anlaşılır bir şey değil.

Çocuğunu istismar ettiren anne!

Cümleyi anlayabilmek, vicdanımıza okutabilmek için tekrarlamak zorunda kalıyoruz değil mi? İnsan böyle bir şeyin gerçek olabileceğine inanamıyor. Fakat ne yazık ki gerçek. Bir anne, küçücük bir çocuğun vücudundan haz alabilen sapıklara, kan emicilere çocuğunu kendi elleriyle teslim ediyor. Hem de yıllarca! Bu caniliği ifade edebilecek bir cümle, bir tanım, bir kelime, herhangi bir şey biliyor musunuz?!

Almanya’da, Berrin T. isimli bir insan müsveddesi, sevgilisi Chpristian L. ile birlikte, çocuğunu pedofililere pazarlıyor. Üstelik bunu yapmaya çocuk henüz 4 yaşındayken karar verip, 5 yaşındayken başlıyorlar. Bu iğrençliği 3 yıl boyunca sürdürüyorlar. Sonrasında ise yakalanıyorlar.

Mahkeme Almanya’da görülüyor

Yakalanan cani anne ile sevgilisinin davaları pazartesi günü başladı. Dünyayı sarsan bu iğrenç olayla ilgili hazırlanan 108 sayfalık iddianamede öyle dehşet verici, öyle korkunç, öyle vahşi bilgiler var ki; bir parça vicdanı olanın kaldırabileceği türden değil.
Hayır, ben burada haberin detaylarına daha fazla giremeyeceğim, okumak isteyenler için link bırakıyorum (Almanya Berrin T.’nin yaptığı iğrençliği konuşuyor! 9 yaşındaki çocuğunu istismar ettirdi)

Peki ama neden, nasıl!

Bir çocuk arkadaşlar! Masum, tertemiz, saf, duru bir ÇOCUK! Ne istersin ondan! Vicdansızsın! Ciğersizsin! Onu anladık da yine de küçücük yavruya (yavruna be!) nasıl reva görebildin böylesi bir vahşeti!!!

ilginizi çekebilir..  3 Aralık Dünya Engelliler günü kutlu olsun!

Ya sen, kocasına kızıp yavru(sunu) defalarca bıçaklayarak öldüren anne müsveddesi, ya sen?!!!

Savaşlar, yok yere ölen masum yavrular, annelerinden babalarından işkence gören kuzular… Neredeyiz, ne yaşıyoruz… Neyin derdindeyiz… Nasıl bir (uygun kelimeyi bulamadım, yüzeysel haliyle ifade edeyim) ‘pislik’ bu… Nasıl bir ‘lanet’…

Çocuk istismarı suçtur! En ağır suç! Bu en ağır suçun cezası da en ağır ceza olmalıdır!

İnsanlığımızı kaybettik…

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir