Survivor son bölümde kim elendi? Adaya veda eden isim

Survivor son bölümde kim elendi (1)

Birleşme partisinden bu yana geçen bir hafta süresince takımlar mücadelelerine hız kesmeden devam ediyor. Tabi bu mücadelenin kaybedenleri de oluyor ki, her hafta kaybeden takımdan bir oyuncu eksiliyor. Peki, Survivor son bölümde kim elendi? Rekabetin iyice arttığı 15. haftada neler yaşandı?

Survivor son bölümde kim elendi?

Survivor son bölümde kim elendi, sorusu bu hafta büyük heyecan yarattı. Öyle ki, potada bu hafta Gönüllüler takımından 4 isim vardı. Potaya giren ilk isim Yağmur, ikinci isim Birsen’di. Pazar günü oynanan son dokunulmazlık oyununda da Gönüllüler kaybedince, potaya girecek iki isim daha Gönüllüler takımından çıkmış oldu. Oldukça gergin geçen konseyde, yapılan oylama sonucu Nagihan ve Damla, potaya giren 3. ve 4. isimler oldular. Pazartesi günki konseyde ise sms oylaması sonucunda Survivor son bölümde kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor’dan bu hafta elenen isim Birsen oldu.

Survivor 15. Haftadan akıllarda kalanlar

Takımlar arasındaki rekabetin zirveye çıktığı son haftalarda, Acun Medya‘nın sürprizleri ve dokunulmazlığı kaybetme endişesi mücadeleyi büsbütün kızıştırıyor. Bu hafta iki dokunulmaz oyununda da Gönüllüler takımı mağlup oldu. Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlığı Hilmicem kazanırken, potaya gönüllülerden 4 isim birden girdi.

Rekabetin arttığı, heyecanın doruğa çıktığı Survivor’da, artık hangi takımın hangi oyunu kazanacağını öngörmek bir hayli zorlaştı. Öyle ki; All star takımı ile Gönüllüler takımı arasındaki performans uçurumu, yerini kıyasıya bir mücadele ve iki taraflı galibiyetlere bıraktı. Tabi bu rekabet, takım içi ve takımlar arası sürtüşmeleri de beraberinde getirdi. Survivor’ın 2018 Birleşme partisinden sonra performans kaybı yaşayan Gönüllüler takımı, haftanın kaybedeni oldu. Konseyde adı yazılan Nagihan ile Anıl ve Hilmicem arasında bir polemik yaşandı.

ilginizi çekebilir..  Survivor 2018 son bölümde kim elendi

All star takımında ise rekabetin getirdiği stres ve heyecan, gerginliklere sebep oldu. Özellikle Sema’nın dokunulmazlık oyununda iki kez oyun verince sinirlenip, çatlak olan elini benche vurması, 15. haftanın akıllarda kalan en önemli anlarından biri oldu. Doktor Metin Kuş tarafından muayene edilen Sema, doktorun “pişman mısın” sorusuna “hayır” yanıtını verdi. Acun Ilıcalı’nın, “bir daha böyle bir şey yaşar mıyız” sorusuna da “onu bilemeyiz” cevabını veren Sema, herkesi şaşkına çevirdi.

Öte yandan, Acun Ilıcalı, Survivor tarihinin en büyük ve en farklı ödülü olarak nitelendirdiği bir ödülü duyurdu. Kazanan takımı bir buçuk günlüğüne İstanbul’a götüreceklerini belirten Acun Ilıcalı; bir buçuk gün boyunca İstanbul’da, Acun medya prodüksiyon ekibinden ikişer kişinin refakati ile birlikte yarışmacıların ayrı ayrı istedikleri her şeyi yapabilecekleri bir ödül olacağını duyurdu. Ödül her iki takımda da büyük bir şok ve heyecan yarattı. Ödül oyunu 16. haftada oynanacak. Takımlar, perşembe ve cuma günleri olmak üzere, ödülü kazanmak için iki gün boyunca yarışacaklar. Sonucu şimdiden heyecan ve merakla bekliyoruz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir