Survivor 2018 son bölümde kim elendi

Survivor 2018 son bölümde kim elendi

Survivor’da sona yaklaşıldıkça heyecan da giderek artıyor. Özellikle güçlü rakiplerin kaldığı şu son haftalarda, eleme heyecanı da doruğa ulaşmış durumda. Öyle ki, artık potaya giren isimler de son derece güçlü isimler. Yani tam da kim gider sorusunun yanıtsız kaldığı, rekabetin arttığı, rakiplerin devleştiği haftalardayız. Hal böyleyken, Survivor 2018 son bölümde kim elendi sorusu büyük merak konusu. Survivor 2018 son bölümde kim elendi? Survivor 2018de 17. hafta neler yaşandı, potaya giren isimler hangileri?

Survivor 2018 son bölümde kim elendi?

Dolu dolu geçen 17 haftanın ardından potaya giren isimler belli oldu. Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler takımı olunca, potaya girecek ilk isimler belirlenmiş oldu. Ünlüler takımında yapılan oylama sonucu Turabi, potaya giren ilk isim olurken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal ikinci isim olarak Ümit Karan ismini verdi. İki güçlü rakip potadayken, pazar günü oynanacak dokunulmazlık oyununun neticesi merak konusu oldu. Sonuç bu kez gönüllülerin aleyhine oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler de iki isim çıkarmak zorunda kaldı. Gönüllüler takımı içinde yapılan oylamada çıkan ilk isim Hakan olurken; bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan, ikinci isim olarak Damla‘nın ismini verdi. Neticede bu hafta potaya hem ünlüler takımından hem de gönüllüler takımından oldukça iddialı isimler girmiş oldu. Turabi, Ümit Karan, Damla ve Hakan isimleri bu hafta potaya giren isimler oldu.

Eleme potasına giren isimler böylesine güçlü olunca Survivor 2018 son bölümde kim elendi sorusunun yanıtı merakla beklendi.

Pazartesi günü yapılan SMS oylaması sonucu adaya veda eden isim belli oldu. SMS oylamasının neticesinde Survivor 2018 son bölümde kim elendi sorusunun cevabı, adaya veda eden isim Ümit Karan oldu.

ilginizi çekebilir..  O Ses Survivor'ı kim kazandı? (Survivor 2018 Birleşme partisi)

Survivor 17.haftadan akıllarda kalanlar

Survivor 17. hafta yine dolu dizgin geçen bir hafta oldu. Özellikle 16.haftada perşembe ve cuma günleri oynanan ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı için muhteşem bir ödül vardı.(15.haftada yaşananlar için buraya tıklayabilirsiniz) Survivor tarihinde ilk defa verilen, kazanan takımın İstanbul’a gideceği farklı ve muhteşem bir ödül için iki takım da kıyasıya mücadele etmişti. Ödülü kazanan Gönüllüler takımı 17. haftada İstanbul’da sevdikleriyle bir araya geldi. Bu anlardan akıllara en çok kazınan ise Gizem Hatipoğlu’nun eşi Hakan Hatipoğlu’na muhteşem bir sürprizle verdiği anlamlı müjde ve Hakan Hatipoğlu’nun babalık sevinciydi.

İstanbul dönüşü oynanan oyunlar sırasında Adem ile Turabi’nin kavgası da ayrı bir gündem oluşturdu. İkili arasındaki gerginlik konseyde de sürdü. Bunlar dışında, büyük bir moral kaynağı olacak iletişim ödülü oyunu için mücadele eden takımlardan oyun sonunda ödüle kavuşan taraf Gönüllüler takımı oldu. Ödül sayesinde arkadaşları ile görüntülü görüşme yapan Gönüllüler takımı, büyük mutluluk yaşadı.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir