O Ses Survivor’ı kim kazandı? (Survivor 2018 Birleşme partisi)

O Ses Survivor'ı kim kazandı Survivor 2018 Birleşme partisi

Şüphesiz Türkiye’nin en çok izlenen televizyon programlarından biri olan Survivor 14. haftasında eğlencenin dibine vurdu adeta. 70. bölüme damga vuran Birleşme Partisinin detaylarına göz attıktan sonra 14. haftanın en keyifli anlarını da kısaca hatırlayacağız. Peki bu yıl birleşme partisinde neler yaşandı, jüri üyeleri kimlerdi ve O Ses Survivor’ı kim kazandı?

O Ses Survivor’ı kim kazandı?
O Ses Survivor'ı kim kazandı

70. bölümde Birleşme Partisi organizasyonu ile yarışmacılar moral depolarken, izleyiciler de keyifli dakikalar geçirdiler. Birleşme Partisinin ilk bölümünde yarışmacılar muhteşem bir ziyafet çekip parti için hazırlıklarını tamamlarken, ikinci bölümünde ise O Ses Survivor yarışması ile bu kez farklı bir kulvarda kıyasıya yarıştılar. Yarışmanın jüri koltuğunda bu yıl Aleyna Tilki ile İbrahim Büyükak oturdu. Yarışmanın ödülü 2019 Survivor‘a bir yakını ile birlikte konuk olarak katılmaktı. O Ses Survivor’da finale yükselen 3 isim Merve, Sema ve Adem olurken; bu 3 isim arasında O Ses Survivor’ı kim kazandı sorusunun yanıtı; seslendirdiği iki şarkı ile rakiplerini geride bırakan Merve Aydın oldu.

Birleşme partisi’ne dair Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre…

Birleşme partisinin ikinci bölümünün başında Acun Ilıcalı bir açıklama yaparak bu yıl Birleşme partisinde bir farklılık olacağını belirtti. Acun Ilıcalı’nın açıklamasına göre; yarışmacıların sayıca fazla olmalarından dolayı birleşme partisi yapılmış olsa da adalarda birleşme bir kaç hafta daha olmayacak. Acun Ilıcalı birleşme partisini ertelemek istemediğini, çünkü; yarışmacıların birleşme partisine ihtiyacı olduğunu, moral depolamaları açısından bunun geciktirilmemesi gerektiğini belirtti. Bu yüzden birleşme partisi normal zamanında yapıldı, fakat birleşme daha sonraki haftalara bırakıldı. Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasından sonra ise O Ses Survivor’ı kim kazandı sorusunu beraberinde getiren, ses yarışması heyecanı başladı.

ilginizi çekebilir..  Survivor 2018 son bölümde kim elendi

14.haftada heyecan da eğlence de doruktaydı!

14. haftanın en anlamlı ödüllerinden birisi Anneler Günü vesilesiyle düşünülen iletişim ödülü idi. Haliyle yarışmacılar kıyasıya bir mücadele sergilediler. Yarışmanın galibi Gönüllüler takımı oldu. Bu sayede anneleriyle görüşme imkanı yakalayan yarışmacılardan Birsen ve Nagihan ise anneleri dışında çocukları ile konuşma imkanı da yakaladılar. Bu ödülle moralleri epey yükselen Gönüllüler takımı için parlak geçen bir hafta oldu. Bir diğer oyunda ise yine anneler günü vesilesiyle, kazanan takımın ailesi için çift kişilik tatil hediyesi elde edeceği ve lazanya kazanacağı ödülü için kıyasıya mücadele yaşanırken, kazanan taraf yine gönüllüler takımı oldu.

14. haftanın en eğlenceli bölümlerinden bir diğeri de şüphesiz Cumartesi akşamı yayınlanan 69. bölümdü. Bu bölümde Survivor 2018 yarışmacıları ile Acun medya Anlat bakalım oyunu ile futbol müsabakasında karşı karşıya gelerek yarıştı. Adada oldukça eğlenceli dakikalar yaşanırken, ekran başında bizler için de keyifli bir akşam oldu şüphesiz.

O Ses Survivor'ı kim kazandı

Kazananın ailesini Dominik adası’na getireceği Sembol oyununda yarı final mücadelesi yapıldı. Finale kalan isimler Hilmi Cem, Adem, Yağmur, Damla oldu. Kazanan ismin kim olacağını merakla bekliyoruz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir